Sitemizi kullanabilmeniz için tarayıcınızda javascriptlerin çalışmasına izin vermelisiniz.

Çözümpark - Geleceği Yakalamak için SAP S/4 HANA Dönüşümü

Çözümpark - Geleceği Yakalamak için SAP S/4 HANA Dönüşümü

 
 


Dijital dönüşüm pandemiyle birlikte hızına hız katarak ve yepyeni oluşumlara dönüşerek zamanın akışına adeta meydan okuyor. Bu dönüşümü firma içinde birebir yöneten birim olarak BT ekiplerinin zamanla yarışı her geçen gün hız kazanırken, ana süreçlerinde SAP kullanan işletmelerin BT ekipleri için ise durum çok daha zorlayıcı.

SAP' nin 2015 yılında duyurduğu üzere, mevcut SAP R/3 sistemlerini kurum içinde kullanmak isteyen SAP müşterileri, 2030 yılına kadar SAP S/4HANA dönüşümlerini tamamlamamaları durumunda SAP ‘den destek alamayacaklar. BT ekipleri için bunun anlamı, süregelen dönüşüm projeleri içerisinde mevcut tüm SAP altyapılarını SAP S/4HANA'ya geçiş projelerini önceliklendirme gerekliliğidir.

20 yıllık SAP altyapı ve 10 yıllık bulut deneyimi ile GlassHouse, SAP müşterilerine SAP S/4HANA dönüşümleri için tam destek sağlıyor. Dönüşüm sürecindeki tüm müşterilerine, Sistem Dönüşümü, ERP Altyapı Dönüşümü ve Yeni ve Yeniden kurulum olmak üzere 3 seçenek sunuyor. Kurum içi ve kurum dışı olmak üzere iki seçenek altında sunduğu bulut tabanlı SAP S/4HANA hizmetiyle işletmelere esneklik kazandırarak donanım ve sistem maliyetlerinden ciddi oranlarda tasarruf sağlıyor.

GlassHouse'un dijital dönüşüm, SAP S/4HANA dönüşümü yani Akıllı İşletmeye dönüşüm yolculuğunuzda sizlere nasıl destek olabileceğini öğrenmek ve aşağıdaki sorulara yanıt almak üzere web seminerimiz izleyebilirsiniz.

Web seminerimiz içerisinde aşağıdaki başlıklar incelendi:

-SAP S/4HANA'ya geçişte 4 kat artacağı öngörülen altyapı kaynaklarını nasıl optimize edebilirsiniz?
-SAP S/4HANA'ya dönüşümde zaman, maliyet, esneklik ve rekabet açısından avantaj sağlayacak bulut teknolojiler hangileridir?
-Dönüşümde hizmet alacağınız firmayı seçerken, sorgulamanız gereken sorular nelerdir?
-Ölçeklenen veya planlanan SAP S/4HANA kapasitesinde nasıl gerçekçi öngörülerde bulunabilirsiniz?

Tarih: 17 Kasım 2020
Saat: 10:00
Platform: Çözümpark
Konuşmacılar: Hüseyin Bilgen, Çağlar Özben, Hakan Uzuner

 

Gelecek webinarlarımızla ilgili sizi bilgilendirmemizi ister misiniz?

Bilgi Merkezi İçerikleri

Blog Yazıları