Sitemizi kullanabilmeniz için tarayıcınızda javascriptlerin çalışmasına izin vermelisiniz.

MedNautilus Başarı Hikayesi

MedNautilus Başarı Hikayesi

 
MedNatilus

“Yedekleme altyapımızı global standartlarımıza uygun olarak tasarlanmış DELL TECHNOLOGIES Networker ve DELL TECHNOLOGIES DataDomain çözümleriyle oluşturduk. Güçlü ve güvenilir bir yedekleme altyapısına sahip olmak kadar alanının uzmanı bir ekipten hızlı ve etkili bir şekilde destek almak işlerimizi kolaylaştırıyor ve bizi mutlu ediyor.”

Ti Sparkle Türkiye

 

Şirket Adı:Ti Sparkle Türkiye

 

Sektör:Telekom

 

Çözüm
DELL TECHNOLOGIES Networker
DELL TECHNOLOGIES DataDomain

 

Sağlanan Avantajlar

  • Basit ve yönetimi kolay bir yedekleme altyapısı
  • Maksimum verimlilik
  • Disk teknolojisi kullanımı ile daha güvenli yedekleme
  • Yedekleme ve geri dönüş sürelerinde yüksek oranda hız kazanma
  • Maliyetlerde düşüş

 

Ti Sparkle Türkiye, GlassHouse Türkiye danışmanlığında devreye aldığı güçlü yedekleme altyapısıyla müşterilerine kaliteli hizmet sunuyor.

Proje Özeti

Telekom İtalya Sparkle Grup üyesi olan Ti Sparkle Türkiye,  İstanbul’daki Veri Merkezi ile kurumsal müşterilerine Network, Veri Merkezi ve Bulut Bilişim konularında etkin çözümler sunuyor ve kaliteli hizmet anlayışıyla dikkat çekiyor.

Sektörünün en güvenilir şirketlerinden biri olan Ti Sparkle Türkiye, yedekleme altyapısını GlassHouse Türkiye danışmanlık desteğiyle DELL TECHNOLOGIES’in Networker ve DataDomain çözümleriyle oluşturdu.

Neden bu proje ve GlassHouse?

Ti Sparkle Türkiye BT ekibi, IaaS altyapısı kurulurken şirket merkezi tarafından belirlenmiş teknik mimari ve standartlara uygun bir yedekleme altyapısı devreye almak istiyordu.

Güçlü ve güvenilir bir altyapıyla müşterilerine ulaşmayı hedeflediklerini belirten Ti Sparkle Türkiye süreçle ilgili şu bilgileri verdi:

“Global standartlara uygun ve sınıfının en iyisi teknoloji lideri üretici ürünleri ile tasarlanmış yedekleme altyapımızı veri merkezimizde kurararak devreye almamız gerekiyordu. Güçlü yerel destek alabileceğimiz  profesyonel bir ekip ile çalışmak önemli kriterlerimizdendi. Bunun sonucu olarak DELL TECHNOLOGIES çözümleri konusunda uzman olan GlassHouse Türkiye danışmanlığında yedekleme altyapımızı kurmaya karar verdik.  Projeyi başarıyla gerçekleştirdik. Dilediğimiz zaman destek alabildiğimiz bir ekiple çalışmanın rahatlığıyla müşterilerimize kaliteli hizmetler sunuyoruz.”

Sağlanan Avantajlar

  • Global standartlara uygun bir yedekleme altyapısı devreye alındı,
  • Kolay erişilebilir, güvenli bir yedekleme ortamı oluştu,
  • Yedeklemede sorunsuz bir ortam ve kesintisiz iş sürekliliği sağlandı,
  • Güçlü lokal destek sağlandı,

GLASSHOUSE Türkiye Hakkında

Glasshouse Türkiye;  finans-bankacılık, sigorta, telekom, lojistik, üretim, perakende gibi farklı sektörlerde faaliyet gösteren Türkiye’nin önde gelen büyük kuruluşlarına yedekleme, sanal teyp kütüphaneleri, tekilleştirme, arşivleme ve veri depolama konularında çözüm ve danışmanlık hizmetleri sunuyor. Çözümlerinde DELL TECHNOLOGIES teknolojisini kullanan GlassHouse Türkiye, yetkin teknik kadrosu ve yüksek iş hacmiyle DELL TECHNOLOGIES’nin en üst seviye iş ortağı statüsü olan Velocity Signature Solution Center Partner konumuyla birlikte BRS (Backup and Recovery Systems) çözümlerinin de ana iş ortağıdır.

Bu ya da diğer projelerimizle ilgili detay bilgi almak ister misiniz? Sizi arayalım!

Bilgi Merkezi İçerikleri

Blog Yazıları