Sitemizi kullanabilmeniz için tarayıcınızda javascriptlerin çalışmasına izin vermelisiniz.

Yönetilen Bulut Hizmetleri ile Öngörülebilirlik ve İnovasyon

Yönetilen Bulut Hizmetleri ile Öngörülebilirlik ve İnovasyon

Yönetilen bulut hizmetleri, BT ekiplerinin sırtından büyük bir operasyonel yükü almakla kalmıyor aynı zamanda işletmelerin çok daha katma değerli projelere odaklanabilmesinin önünü açıyor. Öyle ki, bu hizmetler ile BT maliyetleri ortalama %24 azalırken, BT çalışanlarının üretkenliği %42 artıyor. Kısa ve orta vadeli yatırım planlarında ise %224’e kadar yatırım geri dönüşü alınabiliyor. BT yöneticileri çok daha ön görülebilir olması amacıyla yönetilen bulut ve BT hizmetlerini kullanmayı tercih ediyor. Küresel pandemi ile birlikte daha da artan BT iş yüklerinden dolayı yönetilen bulut ve BT hizmetleri artık pek çok CIO’nun planlamasında önemli bir gündem haline geliyor.

22 Nisan Perşembe Günü saat 10.00’da GlassHouse ekibinden Bulut İş Birimi Yöneticisi Gürcan Kelleci ve Kıdemli Çözüm Mimarı Kerem Şuğle, ÇözümPark Bilişim Portalı'ndan Hakan Uzuner ile birlikte yönetilen bulut hizmetleri üzerine konuştu!

 
 

GlassHouse çözümleri ile ilgili sorularınızı bilgi@glasshouse.com.tr adresine e-posta atabilir, detaylı bilgi almak için +90 (850) 885 0175 no’lu Ücretsiz Danışma Hattımızı arayabilirsiniz.

 

Gelecek webinarlarımızla ilgili sizi bilgilendirmemizi ister misiniz?

Bilgi Merkezi İçerikleri

Blog Yazıları