Sitemizi kullanabilmeniz için tarayıcınızda javascriptlerin çalışmasına izin vermelisiniz.

Dijital Dönüşüm Stratejisi Olarak Bulutta Yönetilen Konteyner Mimarileri

Dijital Dönüşüm Stratejisi Olarak Bulutta Yönetilen Konteyner Mimarileri

İşletmenizin karşılaştığı iş fırsatlarını en etkili şekilde değerlendirebilmek için bilişim altyapınızı çok daha çevik ve ölçeklenebilir bir hale getirmek mi istiyorsunuz? İş sürekliliğini sağlarken, bir yandan da operasyonel iş yüklerinizi azaltmanın yollarını mı arıyorsunuz? Konteyner tabanlı bulut servislerinin ölçeklenebilir yapısı ile uygulama modernizasyonu ve dijital transformasyon projelerinizde çok daha hızlı ve tasarruflu bir şekilde yol alabilirsiniz.

18 Mart 2021 Perşembe günü, saat 10.00’da gerçekleşen webinarda GlassHouse ekibinden Kıdemli Çözüm Mimari Kerem Şuğle ve Bulut İş Birim Yöneticisi Gürcan Kelleci, GlassHouse Cloud ve Container as a Service hizmetlerinin işletmelere sunduğu avantajların yanında konteyner projeleriyle ilgili müşteri hikayeleri ve teknik deneyimlerini de paylaştılar. Lider Kubernetes orkestrasyon platformu Rancher’ın dünyadaki sayılı Platinum İş Ortaklarından olan GlassHouse’un deneyimlerini aktaracağı bu etkinliği webinar kaydımızdan izleyebilirsiniz.

Webinarda aşağıdaki konularda bilgi alabilirsiniz:
•    Rakamlarla Konteyner Mimarisi Projeleri
•    Konteyner yönetiminde gereksinimler, kurulum ve yönetim süreçleri
•    Rancher ile Kubernetes yönetim avantajları
•    GlassHouse Container as a Service Hizmeti kapsamı

 

GlassHouse çözümleri ile ilgili sorularınızı bilgi@glasshouse.com.tr adresine e-posta atabilir, detaylı bilgi almak için +90 (850) 885 0175 no’lu Ücretsiz Danışma Hattımızı arayabilirsiniz.

 

Gelecek webinarlarımızla ilgili sizi bilgilendirmemizi ister misiniz?

Bilgi Merkezi İçerikleri

Blog Yazıları