Sitemizi kullanabilmeniz için tarayıcınızda javascriptlerin çalışmasına izin vermelisiniz.

GlassHouse Azure Hibrit Bulut Servisleri ile Her Yerden İnovasyon

GlassHouse Azure Hibrit Bulut Servisleri ile Her Yerden İnovasyon

İşletmelerin ihtiyaç duydukları çevik, esnek ve maliyeti kontrol edilebilir BT alt yapılarına kavuşabilmeleri için bulut teknolojileri mutlak bir gereklilik haline geliyor. Bu süreçte ortaya çıkan farklı kaynaklara ve servislere erişim ihtiyacı ise birden fazla bulut’a erişimi zorunlu kılıyor.

GlassHouse CTO’su Lütfi Yunusoğlu, Microsoft Bulut ve Enterprise Grup Direktörü Cüneyt Batmaz ve ÇözümPark’tan Hakan Uzuner, Microsoft Azure Arc ve GlassHouse Cloud’un gücünü kullanarak çok daha hızlı ve yönetimi kolaylaştırılmış uygulama geliştirme süreçlerine nasıl adım atılacağını konuşacaklar. Hibrit Bulut Servisleri ile hibrit bulut ortamlarında Windows, Linux, SQL Server ve Kubernetes kümelerini kolayca düzenleme, yönetme ve güvenliğini sağlayabilmenin ipuçlarını anlattılar.
 


GlassHouse çözümleri ile ilgili sorularınızı bilgi@glasshouse.com.tr adresine e-posta atabilir, detaylı bilgi almak için +90 (850) 885 0175 no’lu Ücretsiz Danışma Hattımızı arayabilirsiniz.

 

Gelecek webinarlarımızla ilgili sizi bilgilendirmemizi ister misiniz?

Bilgi Merkezi İçerikleri

Blog Yazıları

Bu site; deneyiminize yardımcı olmak, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi kullanımınızı analiz etmek, tanıtım ve pazarlama çalışmalarımıza yardımcı olmak ve üçüncü taraflardan içerik sağlamak için çerezleri ve diğer izleme teknolojilerini kullanır. Daha fazlasını öğrenmek için: Gizlilik Politikamız