Sitemizi kullanabilmeniz için tarayıcınızda javascriptlerin çalışmasına izin vermelisiniz.

PowerEdge Sunucu Ailesi

PowerEdge MX ile Şirketinizi Bir Üst Düzeye Çıkarın

PowerEdge sunucu ailesi, orta büyüklükte ve büyük kuruluşlarla ilgili veri depoları, e-ticaret, sanal masaüstü altyapısı (VDI), veritabanları ve bir veri düğümü olarak yüksek performanslı bilgi işlem (HPC) gibi çok çeşitli oldukça zorlu iş yükleri konusunda uzmandır. 3,5” sürücülerle yapılandırıldığında, veritabanları, iş istihbaratı ve HPC uygulamaları konusunda 48TB’ye kadar hızlı erişilen depolama sağlar.

Intel® Xeon® işlemci ürün ailesi ve son teknoloji ürünü DDR4 bellek ile çok çeşitli iş yüklerinde bilgi işlem performansını en üst düzeye çıkarın. 16 adede kadar 12Gbps SAS sürücü ve yükse performanslı çift RAID ile uygulamaların veri erişimini artırın. HPC, VDI ve görüntüleme ortamlarında performansı en üst düzeye çıkarmak için gelişmiş hızlandırıcılardan ve GPU’lardan faydalanın.

PowerEdge sunucular, veri merkezleri ve küçük işletmeler için son derece verimli altyapılar oluşturup yönetebilmenizi sağlar. Daha az manuel adım kullanan ve otomatik dağıtım süreçleri ile üretim aşamasına ulaşma süresini kısaltın ve hata potansiyelini azaltın. Derinlemesine sistem sağlığı durumu ve hızlı dağıtım sunmak, iyileştirilmiş watt başına performans ve güç ve soğutma konusunda daha detaylı kontrol ile veri merkezinin enerji kullanımını optimize etmek için iDRAC Direct ve iDRAC Quick Sync gibi yenilikçi sunucuda yönetim araçları ile BT’nin verimliliğini artırın.

Dell Technologies OpenManage sistemleri yönetim portföyü, önemli sunucu yaşam döngüsü yönetimi görevlerini basitleştirerek ve otomatik hale getirerek, BT operasyonlarını daha etkin ve Dell Technologies sunucularını en üretken, güvenilir ve uygun maliyetli hale getiren yenilikçi çözümler içerir. PowerEdge yerleşik ve tümleşik Dell Technologies Uzaktan Erişim Denetleyicisi’nin (iDRAC) kıyaslanamaz aracısız yeteneklerinin Yaşam Döngüsü Denetleyicisi teknolojisi ile desteklenmesi ile, OpenManage portföyünde ve üçüncü taraf yönetim çözümleri ile tümleştirme yoluyla sunucu dağıtımı, yapılandırması ve güncelleştirmeleri kolaylaştırılır.

Dell Technologies ve üçüncü taraf veri merkezi donanımının izlenmesi ve kontrolü, OpenManage Essentials tarafından ve OpenManage Mobile üzerinden herhangi bir anda ve yerde mobil erişim ile sağlanır. OpenManage Essentials artık, birden çok PowerEdge tam sunucu ve işletim sistemi dağıtımlarını ve yapılandırmaların hızlı ve tutarlı bir şekilde çoğaltılmasını otomatik hale getiren ve otomatik sürüklenme algılamasına sahip ön tanımlı bir ana hatta uyum sağlayan Sunucu Yapılandırma Yönetimi yetenekleri de sunar. 

GlassHouse PowerEdge Sunucu Ailesi hizmetimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz? Formu doldurun, sizinle iletişime geçelim.

Dell Technologies ürünleri hakkında daha detaylı bilgi almak ister misiniz?
Hemen Görüşelim
Bilgi Merkezi İçerikleri

Blog Yazıları

Bu site; deneyiminize yardımcı olmak, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi kullanımınızı analiz etmek, tanıtım ve pazarlama çalışmalarımıza yardımcı olmak ve üçüncü taraflardan içerik sağlamak için çerezleri ve diğer izleme teknolojilerini kullanır. Daha fazlasını öğrenmek için: Gizlilik Politikamız | Çerez Politikamız