Sitemizi kullanabilmeniz için tarayıcınızda javascriptlerin çalışmasına izin vermelisiniz.

VMware Ürün Ailesi

Veri Merkezi Sanallaştırma Çözümleri


Sanallaştırma denince akla ilk gelen üretici olan VMware konusunda uzmanlaşmış ekibimizle beraber ihtiyacınız olan tüm veri merkezi sanallaştırma çözümleri için danışmanlık, satış, kurulum ve desteğini veriyoruz.

Dell Technologies ürünlerinin satışı ve desteği konusunda yıllardır çalışan GlassHouse, ihtiyaç duyduğunuz sanallaştırma çözümlerini uçtan uca sağlamak için yardımınıza hazır.

Özellikle VMware vSAN Veri Depolama Sanallaştırma Çözümleri ve VMware Cloud Foundation gibi veri merkezi sanallaştırmasının temelini oluşturan teknolojiler konusunda yardımcı olmak için hazırız.


 

GlassHouse VMware Ürün Ailesi hizmetimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz? Formu doldurun, sizinle iletişime geçelim.

VMware ürünleri hakkında daha detaylı bilgi almak ister misiniz?
Hemen Görüşelim
Bilgi Merkezi İçerikleri

Blog Yazıları

Bu site; deneyiminize yardımcı olmak, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi kullanımınızı analiz etmek, tanıtım ve pazarlama çalışmalarımıza yardımcı olmak ve üçüncü taraflardan içerik sağlamak için çerezleri ve diğer izleme teknolojilerini kullanır. Daha fazlasını öğrenmek için: Gizlilik Politikamız | Çerez Politikamız