Sitemizi kullanabilmeniz için tarayıcınızda javascriptlerin çalışmasına izin vermelisiniz.

Yönetilen Altyapı Hizmeti

Yönetilen Altyapı Hizmetlerinin yetkinliği olan olası sorunları onceden fark etme, önlem alma ve otomasyon ile BT maliyetlerinizi %25 azaltın.

Dijital ekonomide, CIO'lar müşterilerin değişen ihtiyaçlarına daha hızlı cevap vermede ve gelecekteki sermaye harcamalarını azaltmada büyük rol oynamaktadır. Bunu yapmak için, CIO'lar ve BT liderleri altyapı yönetimine tamamen yeni bir yaklaşım benimsemelidir.

Hız ve çevikliğin esas olduğu günümüzde BT ekipleri bu hıza ayak uydurabilmek ve kaynakları optimize etmek için sürekli baskı altındalar. Bunu başarmak için, BT personeli giderek rutin operasyonel görevlerden katma değer sağlayan iş yapma girişimlerine yönlendiriliyor.


 

BT varlıklarınızı daha verimli bir şekilde yönetin, sınırlı BT kaynaklarının temel girişimlere odaklanmasını sağlayın.


BT ekibinizin mantıklı ve ekonomik bir uzantısı olan Yönetilen Altyapı hizmeti, işe uyumlu ve güvenli BT çözümleri sağlamak için araçlar, uzmanlık ve teslimat güvencesi ile donatılmıştır.

GlassHouse Yönetilen Altyapı Hizmetleri, kuruluşunuz için entegre bir stratejik varlık olarak hareket ederek şu imkanları sunar;
 
  • Güncel varlık envanteri
  • 24 × 7 kullanılabilirlik ve performans izleme
  • ITIL tabanlı olay yönetimi ve çözümü
  • Problem yönetimi
  • Değişim ve konfigürasyon yönetimi
  • Özel müşteri temsilcisi
  • Detaylı raporlama
 

GlassHouse Yönetilen Altyapı Hizmet Açılımı

İkon KİMLİK VE ERİŞİM YÖNETİMİ
İkon SUNUCU YÖNETİMİ
İkon DEPOLAMA YÖNETİMİ
 
 
 


   

GlassHouse Yönetilen Altyapı Hizmeti ile ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz? Formu doldurun, sizinle iletişime geçelim.

GlassHouse Yönetilen Altyapı hizmeti hakkında daha detaylı bilgi almak ister misiniz?
Hemen Görüşelim
Bilgi Merkezi İçerikleri

Blog Yazıları

Bu site; deneyiminize yardımcı olmak, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi kullanımınızı analiz etmek, tanıtım ve pazarlama çalışmalarımıza yardımcı olmak ve üçüncü taraflardan içerik sağlamak için çerezleri ve diğer izleme teknolojilerini kullanır. Daha fazlasını öğrenmek için: Gizlilik Politikamız | Çerez Politikamız