Sitemizi kullanabilmeniz için tarayıcınızda javascriptlerin çalışmasına izin vermelisiniz.

Hakkımızda

GlassHouse pazar lideri BT altyapı hizmetleri sağlayıcısıdır.

Şirketimiz, kültürümüz ve portföyümüz, BT’yi yoğun olarak kullanan, değerli veri üreten işletmelere hizmet vermek üzere oluşturulmuştur.

Misyonumuz: Bölgemizin en iyi takımını tek bir çatı altında barındırıp, müşterilerimizin işlerini sahiplenmek ve takımlarının bir üyesi olmak.

Vizyonumuz: Portföyümüzü devamlı geliştirerek, işletmelere özelleştirilmiş bilişim altyapı hizmetleri sunan, bölgenin lider BT şirketi olmak.
 

GlassHouse Hakkında:

Yönetilen Bulut ve Güvenlik Servisleri, SAP Altyapı Hizmetleri ve İş Sürekliliği Hizmetleri 3 temel alandaki derin teknik uzmanlığımızla işletmelerin dijitalleşme yolculuğuna destek oluyoruz.

Veri, yeni ekonomideki en değerli varlık. Veri güvencesi GlassHouse’un DNA’sının bir parçasıdır. GlassHouse işletmelerin en kritik verilerini korumak ve iş sürekliliğini sağlamak üzere donanım, yazılım ve hizmet çözümleriyle bölgenin en önemli kuruluşlarına hizmet verir.

SAP, bölgemizdeki işletmelerin ana dijital dönüşüm yöntemidir. GlassHouse, SAP altyapı çözümlerinde uzmandır ve bölgedeki en büyük SAP müşterilerinin iş süreçlerini destekler.

GlassHouse yaklaşımında bulut bir yer değil, operasyonel bir modeldir. GlassHouse, ihtiyaç duyulan her yerde kurumsal BT altyapısı oluşturup, çalıştırıp, destekler: on-Premise, GlassHouse Cloud, Microsoft Azure veya aynı anda tümünde.

Siber güvenlik kurum itibarını etkileyen ve yeni bir risk yönetimi yaklaşımı gerektiren karmaşık bir olgudur. GlassHouse Yönetilen Siber güvenlik servisleri portföyü ile işletmelerin tüm siber güvenlik ihtiyaçlarını karşılayarak müşterilerine Türkiye’nin en güvenli bulutunu sunuyor.


MERSİS numarası, ticaret ünvanı, merkez

Mersis No: 0396066072400002

Ticari Ünvanı: Glasshouse Bilgi Sistemleri Ticaret A.Ş.

Merkez: Ayazağa Mah. Cendere Cad. No 109-I Vadistanbul 2A Blok

Kat 6 Daire 51-50-49

Sarıyer - İstanbul 

YK başkan ve üyelerinin ad-soyadları

YK Başkanı: Murat Erkurt

YK Başkan Yardımcısı: Ahmet Faralyalı

YK Üyesi: Alp Bağrıaçık

Taahhüt edilen ve ödenen sermaye miktarı 30.000.000 TL

Denetçisinin ünvanı, merkezi, tescil edilen şube

Denetçisinin Ünvanı: Güney Bağımsız Denetim ve SMMM A.Ş.

Merkezi: İstanbul Sarıyer Tescil Edilen Şube: İstanbul
 
Operasyonlarınızı ölçeklendirirken, maliyetlerinizi düşürme ve güvenilirliği arttırma hedefinizi beraber yakalayalım.
Hemen Görüşelim
Bilgi Merkezi İçerikleri

Blog Yazıları

Bu site; deneyiminize yardımcı olmak, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi kullanımınızı analiz etmek, tanıtım ve pazarlama çalışmalarımıza yardımcı olmak ve üçüncü taraflardan içerik sağlamak için çerezleri ve diğer izleme teknolojilerini kullanır. Daha fazlasını öğrenmek için: Gizlilik Politikamız | Çerez Politikamız