Sitemizi kullanabilmeniz için tarayıcınızda javascriptlerin çalışmasına izin vermelisiniz.

Mopaş Başarı Hikayesi

Mopaş Başarı Hikayesi

 

Projeyi bizim için özetler misiniz?

Dünyada 100 yılı aşkın süredir ve Türkiye’de 1986 yılından bu yana uluslararası ve yerel 21 markasıyla faaliyet  gösteren lider güzellik firmalarından L’Oréal, alanındaki liderliğini teknolojiye yaptığı yatırımlarla pekiştiriyor

AR-GE ve ürün geliştirmeye ek olarak, satış ile müşteri memnuniyeti süreçlerinde de son teknolojiyi etkin bir şekilde kullanan L’Oréal; Türkiye operasyonunda BT yedekleme çalışmalarını GlassHouse Türkiye ekibinin danışmanlığında DELL TECHNOLOGIES’nin Networker ve DataDomain çözümleriyle hayata geçirdi.

Bu Projeyi ve GlassHouse’u tercih etmenizin sebebi nedir?

L’Oreal Türkiye BT ekibi, yedekleme sürelerinin artması sebebiyle yaşanan sıkıntıları gidermek ve teyp operasyonlarını ortadan kaldırmak amacıyla başlattıkları yeni nesil tekilleştirme teknolojilerine geçiş projesini GlassHouse Türkiye ekibinin desteğiyle gerçekleştirdi. Yedekleme operasyonlarını hızlandıracak disk temelli bir çözüme kavuşan L’Oreal Türkiye, GlassHouse Türkiye ekibiyle gerçekleştirdikleri bu proje sonrasında yedekleme işlemlerinin 2 kat hızlanmasıyla yedekleme sürelerinin yarı yarıya düştüğü ve iş sürekliliğinin arttığı bir çalışma ortamı sağlamış oldu.

Projenin getirileri ve sunduğu avantajları anlatır mısınız?

MOPAŞ’ın GlassHouse ile gerçekleştirdiği iş birliğinin sonucunda en önemli kazanımı rekabet gücünü arttırmak oldu. Tüm Türkiye’ye tek kanaldan en hızlı şekilde ürün sunmaya başladık. Bu sayede müşteri memnuniyetini üst seviyeye taşımayı başardık. Hem pazar payını hem de verimliliğini arttırarak iş süreçlerinin daha kontrollü ilerlemesini sağladı ve güvenli bir çalışma ortamı edindi.Projenin canlı geçiş süreci sonrasında Microsoft Azure bulut altyapı hizmetlerinin yönetimi, sistem güvenliği, maliyet optimizasyonu ve sistemlerin bakım destekleri gibi hizmetleri GlassHouse sunmaya devam etti. SAP Hybris e-commerce üzerinde çalışan e-ticaret platformunun SAP altyapı yönetimini de üstlendi. GlassHouse’un Azure bulut ortamında sahip olduğu SAP on Azure, SAP Basis ve özellikle veri yedekleme tecrübeleri sayesinde, sistemlerin optimum maliyetlerle güvenli şekilde sürekli çalışması sağlanıyor.

Bu ya da diğer projelerimizle ilgili detay bilgi almak ister misiniz? Sizi arayalım!

Bilgi Merkezi İçerikleri

Blog Yazıları

Bu site; deneyiminize yardımcı olmak, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi kullanımınızı analiz etmek, tanıtım ve pazarlama çalışmalarımıza yardımcı olmak ve üçüncü taraflardan içerik sağlamak için çerezleri ve diğer izleme teknolojilerini kullanır. Daha fazlasını öğrenmek için: Gizlilik Politikamız