Sitemizi kullanabilmeniz için tarayıcınızda javascriptlerin çalışmasına izin vermelisiniz.

AntiVirus as a Service

Virüsler ve diğer benzeri tehditlere karşı tüm sunucularınızı bulut tabanlı merkezi bir kontrol mekanizması ile düzenli olarak tarayın ve güvenliğini sağlayın!

GlassHouse AntiVirus as a Service, (Yönetilen Antivirüs Hizmeti) sistem bileşenlerinizi tehdit edebilecek virüsleri engellemek için yönetim ve operasyonu GlassHouse teknik danışmanları tarafından sağlanan virüs tespit ve engelleme hizmetidir.

Aylık ücretlendirme modeli ile faydalanabileceğiniz GlassHouse AntiVirus as a Service, 7/24 proaktif güvenlik izleme ve yönetimi sunar. Kötü amaçlı yazılım türlerine, hedefli saldırılara ve internet tehditlerine karşı ek bir koruma katmanı sağlamak için tüm cihazlarınıza otomatik olarak dağıtılabilen bulut tabanlı bir hizmettir.

Geleneksel güvenlik programları, kullanıcının yerel bilgisayarının işlem gücüne dayanırken, GlassHouse AntiVirus as a Service hizmeti ile elde edilen tarama verileri bulut üzerinden analiz edilerek geniş tehdit kütüphanesinde taranır.

Neden GlassHouse AntiVirus as a Service?

 • GlassHouse Cloud çözümleri BT takımının yoğunluğunu azaltarak BT organizasyonunun BT altyapısı yerine, şirketin ana faaliyet alanını desteklemeye odaklanmasına yardımcı olur. Aynı zamanda GlassHouse Cloud servisleri CAPEX bütçenizi BT altyapısı satın almak yerine, ana faaliyet alanınıza yatırım yapmak için kullanmanızı sağlar.
 • GlassHouse AntiVirus as a Service, kurumlara gelişmiş güvenlik yönetimi için uygun maliyetli, ölçeklenebilir, verimli bir çözüm sağlar; tüm GlassHouse Cloud hizmetleri ile kolay, hızlı ve tam entegrasyon sunar.
 • GlassHouse AntiVirus as a Service, endüstrinin en gelişmiş yazılım ve donanımları ile oluşturulmuştur:
  • İzinsiz giriş önleme, proaktif algılama ve davranış analizi gibi özellikleri ile sürekli şekil değiştiren tehditlere karşı proaktif yaklaşım sunar,
  • Olası tehditlerin görünürlüğünü sağlamak için ayrıntılı aylık raporlar sunar,
  • Web tabanlı konsol sayesinde kolay entegrasyon ve kullanım sağlar,
  • Gerçek zamanlı itibar ve davranışsal izleme teknolojisi ile tehditleri daha erken tespit eder,
  • İşletmenize özel olarak biçimlendirilebilen, gelişmiş ve merkezileştirilmiş kural ve politika yönetimi sağlar,
  • Geleneksel çözümlere kıyasla merkezi tarama ve raporlama yetkinliği sunar.
 

Security as a Service Hizmetlerimiz

GlassHouse AntiVirus as a Service hizmetimizle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz? Formu doldurun, sizinle iletişime geçelim.

GlassHouse AntiVirus as a Service hizmetimizle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Hemen Görüşelim
Bilgi Merkezi İçerikleri

Blog Yazıları

Bu site; deneyiminize yardımcı olmak, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi kullanımınızı analiz etmek, tanıtım ve pazarlama çalışmalarımıza yardımcı olmak ve üçüncü taraflardan içerik sağlamak için çerezleri ve diğer izleme teknolojilerini kullanır. Daha fazlasını öğrenmek için: Gizlilik Politikamız | Çerez Politikamız