Sitemizi kullanabilmeniz için tarayıcınızda javascriptlerin çalışmasına izin vermelisiniz.

WAF as a Service

Zararlı veri paketlerinin uygulama katmanınızda hasar yaratmasını engelleyerek uygulama sürekliliğinizi güvence altına alın!

GlassHouse WAF as a Service, (WAFaaS), (Yönetilen Web Uygulama Firewall (WAF) Hizmeti) yönetimi ve operasyonu tamamen GlassHouse tarafından sağlanan, uygulamaların içindeki veri paketlerini denetleyen, web sunucularını ve barındırılan web uygulamalarını, uygulama katmanındaki HTTPS saldırılarından koruyan bir web uygulama firewall hizmetidir.

Geleneksel firewall çözümlerinden farklı olarak web (http, https ve benzeri) trafiğini de denetleyerek harici kullanıcılar ile web uygulamaları arasında güvenlik bariyerleri oluşturulmasını sağlar. Botları, SQL enjeksiyonları, XSS ve DDoS gibi saldırıları proaktif şekilde tanımlayabilir ve bunlara karşı statik imzalar gibi reaktif güvenlik önlemlerinden ileri seviyede güvenlik yetenekleri sunar.

GlassHouse WAF as a Service ile kritik web uygulamalarını, uygulama programlama arayüzlerini (API) ve web sunucularını sıfır gün tehditlerine ve diğer uygulama katmanı saldırılarına karşı koruyabilirsiniz.
 

Neden GlassHouse WAF as a Service?

 • GlassHouse Cloud çözümleri BT takımının yoğunluğunu azaltarak BT organizasyonunun BT altyapısı yerine, şirketin ana faaliyet alanını desteklemeye odaklanmasına yardımcı olur. Aynı zamanda GlassHouse Cloud servisleri CAPEX bütçenizi BT altyapısı satın almak yerine, ana faaliyet alanınıza yatırım yapmak için kullanmanızı sağlar.
 • GlassHouse WAF as a Service, kurumlara gelişmiş güvenlik yönetimi için uygun maliyetli, ölçeklenebilir, verimli bir çözüm sağlar; tüm GlassHouse Cloud hizmetleri ile kolay, hızlı ve tam entegrasyon sunar.
 • GlassHouse WAF as a Service, endüstrinin en gelişmiş yazılım ve donanımları ile oluşturulmuştur:
  • İhtiyaçlarınıza uygun şekilde BT altyapınıza göre uyarlanabilme kabiliyeti,
  • Sertifikalı güvenlik analistlerimiz tarafından 7 gün, 24 saat aralıksız yönetim,
  • PCI DSS başta olmak üzere diğer sertifikasyonlarla uyumluluk,
  • Akıllı önbellek özelliği (intelligent caching) ile üstün bir web siteleriniz ve uygulamalarınız için ziyaretçi ve kullanıcı deneyimi.
 • Herhangi bir kesinti süresi olmadan kolay ve hızlı entegrasyon ile on-prem ve bulut ortamlarında uygulama imkânı.
 • Tüm GlassHouse Cloud ve yönetilen güvenlik hizmetleri ile kolay, hızlı ve tam entegrasyon sunar.

Security as a Service Hizmetlerimiz

GlassHouse WAF as a Service hizmetimizle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz? Formu doldurun, sizinle iletişime geçelim.

GlassHouse WAF as a Service hizmetimizle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Hemen Görüşelim
Bilgi Merkezi İçerikleri

Blog Yazıları

Bu site; deneyiminize yardımcı olmak, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi kullanımınızı analiz etmek, tanıtım ve pazarlama çalışmalarımıza yardımcı olmak ve üçüncü taraflardan içerik sağlamak için çerezleri ve diğer izleme teknolojilerini kullanır. Daha fazlasını öğrenmek için: Gizlilik Politikamız | Çerez Politikamız