Sitemizi kullanabilmeniz için tarayıcınızda javascriptlerin çalışmasına izin vermelisiniz.

Keskinoğlu Başarı Hikayesi

Keskinoğlu Başarı Hikayesi

 
özcan ferhat

“GlassHouse Türkiye danışmanlığında DELL TECHNOLOGIES’in SourceOne çözümünü kullanarak E-posta yedeklerimizi güvenli bir ortamda saklıyor ve kolaylıkla erişebiliyoruz..”

Özcan FERHAT
Bilgi Sistemleri ve Donanımları Şefi

 

Şirket Adı:Keskinoğlu

 

Sektör:Gıda

 

Çözüm
DELL TECHNOLOGIES SourceOne

 

Sağlanan Avantajlar

  • Güvenli ve kolay erişebilir bir e-posta arşiv ortamı
  • Sınırsız kota
  • Basit ve yönetimi kolay bir altyapı
  • Yüksek verimlilik
  • Hızlı ve güvenilir destek

 

Gıda sektörünün öncü firmalarından Keskinoğlu, GlassHouse Türkiye desteği ve DELL TECHNOLOGIES SourceOne ile E-posta arşivini artık daha uzun süre saklıyor ve kolayca erişebiliyor.

Proje Özeti

Gıda sektöründe müşterilerine en sağlıklı, güvenilir, lezzetli ve kaliteli ürünleri, üstün hizmet anlayışıyla sunarak müşterilerinin hayatını kolaylaştırmayı ve mutluluğunu arttırmayı amaçlayan Keskinoğlu bir dünya markası olmayı hedeflemektedir. Keskinoğlu, e-posta arşivlerini DELL TECHNOLOGIES SourceOne çözümü ve GlassHouse Türkiye danışmanlığıyla uzun süre ve güvenli bir şekilde saklıyor. Eski e-postalara ihtiyaç durumlarında zaman harcamadan, kolaylıkla ve hızla erişebiliyor.

Neden bu proje ve GlassHouse?

Keskinoğlu IT ekibi, mevcut ortamda e-postaları saklama ihtiyacının oluştuğunu farketti. Kullanıcılar e-postalarını bazen yanlışlıkla, bazen bilinçli olarak siliyor ve daha sonra ihtiyaç olduğunda bu e-postalara erişemiyordu.  Yedeklerden e-postalara geri dönmek çok daha uzun ve zorlu bir süreçti. Ayrıca sonsuz bir yedek yoktu, belli zaman aralıklarıyla yedekler siliniyordu.  Arşivde ise çok daha uzun saklayabiliyordunuz ve çok eski zamanlardaki e-postalara bile kolayca ulaşılabiliyordu. Bu yüzden bir e-posta arşivleme çözümüne ihtiyaç duyulduğuna karar kılındı. DELL TECHNOLOGIES’nin farklı çözümlerinin zaten kullanıldığı ortamda, Keskinoğlu, DELL TECHNOLOGIES SourceOne ile e-postaları arşivlemeye karar verdi.
Keskinoğlu Bilgi Sistemleri ve Donanımları Şefi, Özcan Ferhat Bey   konuyla ilgili şu bilgileri aktardı:

”2010 yılından beri SourceOne’ı kullanıyoruz ve GlassHouse ile yakın çalışıyoruz. Aradan geçen yıllara baktığımda hem ürün, hem de firma konusunda doğru karar verdiğimizi sevinerek görüyorum”

Sağlanan Avantajlar

  • E-Postalar uzun sürekli ve güvenli olarak saklanıyor.
  • E-postalara gerektiği zaman kolay ulaşılabiliyor.
  • Sorunsuz bir ortam ve güvenilir bir destek

GLASSHOUSE Türkiye Hakkında

Glasshouse Türkiye;  finans-bankacılık, sigorta, telekom, lojistik, üretim, perakende gibi farklı sektörlerde faaliyet gösteren Türkiye’nin önde gelen büyük kuruluşlarına yedekleme, sanal teyp kütüphaneleri, tekilleştirme, arşivleme ve veri depolama konularında çözüm ve danışmanlık hizmetleri sunuyor. Çözümlerinde DELL TECHNOLOGIES teknolojisini kullanan GlassHouse Türkiye, yetkin teknik kadrosu ve yüksek iş hacmiyle DELL TECHNOLOGIES’nin en üst seviye iş ortağı statüsü olan Velocity Signature Solution Center Partner konumuyla birlikte BRS (Backup and Recovery Systems) çözümlerinin de ana iş ortağıdır.


 

Bu ya da diğer projelerimizle ilgili detay bilgi almak ister misiniz? Sizi arayalım!

Bilgi Merkezi İçerikleri

Blog Yazıları

Bu site; deneyiminize yardımcı olmak, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi kullanımınızı analiz etmek, tanıtım ve pazarlama çalışmalarımıza yardımcı olmak ve üçüncü taraflardan içerik sağlamak için çerezleri ve diğer izleme teknolojilerini kullanır. Daha fazlasını öğrenmek için: Gizlilik Politikamız