Sitemizi kullanabilmeniz için tarayıcınızda javascriptlerin çalışmasına izin vermelisiniz.

Loadbalancer as a Service

Anlık veya dönemsel olarak olağan dışı şekilde artıp azalan network trafik yüklerine karşı web sunucularınızın performansını garanti altına alın!

GlassHouse Loadbalancer as a Service (Yönetilen Yük Dengeleme Hizmeti), web sunucularınıza gelen trafiği dengeli bir şekilde dağıtabilmek için kullanabileceğiniz, yönetimi ve operasyonu tamamen GlassHouse tarafından sağlanan bir network ve güvenlik hizmetidir.

Dış ağlardan ya da kullanıcılardan gelen veri paketleri ve isteklerin niteliğine göre web sunucularınız arasında dengeli ve performanslı bir şekilde dağıtılmasına imkân verir. GlassHouse Loadbalancer as a Service ile Layer-4 (TCP/IP ve Layer-7 (HTTPS) katmanlarında kullanabileceğiniz, tercihinize göre donanım, yazılım ve bulut tabanlı olarak sağlanan yönetilen load balancer (yük dengeleme) hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Neden GlassHouse Loadbalancer as a Service?

 • GlassHouse Cloud çözümleri BT takımının yoğunluğunu azaltarak BT organizasyonunun BT altyapısı yerine, şirketin ana faaliyet alanını desteklemeye odaklanmasına yardımcı olur. Aynı zamanda GlassHouse Cloud servisleri CAPEX bütçenizi BT altyapısı satın almak yerine, ana faaliyet alanınıza yatırım yapmak için kullanmanızı sağlar.
 • GlassHouse Loadbalancer as a Service, kurumlara gelişmiş güvenlik yönetimi için uygun maliyetli, ölçeklenebilir, verimli bir çözüm sağlar; tüm GlassHouse Cloud hizmetleri ile kolay, hızlı ve tam entegrasyon sunar.
 • GlassHouse Loadbalancer as a Service, endüstrinin en gelişmiş yazılım ve donanımları ile oluşturulmuştur:
  • Web sunucularınızın performansını artırır ve kesintileri engeller. Performans açısından dayanıklılık ve yüksek çalışabilirlik (HA) sağlar.
  • Güvenlik, hızlandırma ve doğrulama kabiliyetleri ile kapsamlı bir uygulama dağıtımı kontrolü sağlar
  • Otomatik ölçeklenebilirlik sayesinde ile talep tabanlı olarak kolayca sunucu ekleyip çıkarma imkânı sağlar.
  • Farklı üretici ve çözümlerini içeren kurulum seçenekleri ile Çoklu bulut ortamlarına kolayca entegre edilebilir. Çevik ve elastik bir hizmet sunar.

Security as a Service Hizmetlerimiz

GlassHouse Loadbalancer as a Service hizmetimizle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz? Formu doldurun, sizinle iletişime geçelim.

GlassHouse Loadbalancer as a Service hizmetimizle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Hemen Görüşelim
Bilgi Merkezi İçerikleri

Blog Yazıları

Bu site; deneyiminize yardımcı olmak, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi kullanımınızı analiz etmek, tanıtım ve pazarlama çalışmalarımıza yardımcı olmak ve üçüncü taraflardan içerik sağlamak için çerezleri ve diğer izleme teknolojilerini kullanır. Daha fazlasını öğrenmek için: Gizlilik Politikamız | Çerez Politikamız