Sitemizi kullanabilmeniz için tarayıcınızda javascriptlerin çalışmasına izin vermelisiniz.

Vulnerability Management as a Service

Güvenlik zafiyetleri ve sıfırıncı gün açıklarına karşı her an tetikte olun! Güvenlik açığına neden olan sürüm uyumsuzlukları ve güncelleme yönetimi gibi operasyonel külfetlerle vedalaşın!

GlassHouse Vulnerability Management as a Service (VMaaS), (Yönetilen Zafiyet Engelleme Hizmeti) yönetim ve operasyonu tamamen GlassHouse tarafından sağlanan, kendi veri merkezinizde ya da bulut ortamlarınızda yararlanabileceğiniz kapsamlı ve bütünsel bir patch, yama, güvenlik açığı ve upgrade yönetimi hizmetidir.

BT altyapınızda oluşabilecek tüm güvenlik açıklarını belirlemek, bunların yarattıkları tehditleri önceliklendirmek ve bu açıkları gidermek için sürekli izlemeye (monitoring) dayalı, veri odaklı bir güvenlik yaklaşıma sahiptir.

Güvenlik ekibinizin yükünü hafifletmek için herhangi bir ilk yatırım maliyeti olmaksızın aylık ücretlendirme ile uzaktan veya yerinde destek konusunda esnek seçenekler sunar.
 

Neden GlassHouse Vulnerability Management as a Service?

 • GlassHouse Cloud çözümleri BT takımının yoğunluğunu azaltarak BT organizasyonunun BT altyapısı yerine, şirketin ana faaliyet alanını desteklemeye odaklanmasına yardımcı olur. Aynı zamanda GlassHouse Cloud servisleri CAPEX bütçenizi BT altyapısı satın almak yerine, ana faaliyet alanınıza yatırım yapmak için kullanmanızı sağlar.
 • GlassHouse Vulnerability Management as a Service, kurumlara gelişmiş güvenlik yönetimi için uygun maliyetli, ölçeklenebilir, verimli bir çözüm sağlar; tüm GlassHouse Cloud hizmetleri ile kolay, hızlı ve tam entegrasyon sunar.
 • GlassHouse Vulnerability Management as a Service, endüstrinin en gelişmiş yazılım ve donanımları ile oluşturulmuştur:
  • Var olan ITSM sisteminize entegre olma seçeneği,
  • Güvenlik ve operasyon arasındaki dengeyi kurmak için bütünsel politika üretimi ve yönetimi,
  • PCI-DSS’e yönelik ASV ve SAQ bağımsız denetimlerine hazırlık imkânı,
  • Konteyner, bulut (IaaS) ortamlarınız ve CI/CD iş hattınız (DAST, SAST, IAST, vb.) için güvenlik açığı yönetimi ile birlikte uygulama güvenliği araçları desteği,
  • Tarama, cihaz keşfi, tehdit filtreleme, güvenlik açığı eşleme, sürekli tehdit analizi ve güvenlik açığı risk derecelendirmesi (VRR) ile bağlamlandırma hizmetleri,
  • Fidye Yazılımı Kontrol ve Entegre Uygulama Güvenlik Açığı panelleri
 • GlassHouse BT altyapılarını yoğun olarak kullanan ‘enterprise' yapıları desteklemeye odaklanmış bir organizasyondur. İş yüklerinizi bizim platformumuza koyduktan sonra yazılım veya donanım güncellemeleri, bakımları ve tamiri ile uğraşmaktan kurtulacaksınız. GlassHouse'un tecrübeli ekibi BT altyapınıza işletmenize layık bir şekilde bakarken, siz ana faaliyet alanınıza odaklanabileceksiniz.

Security as a Service Hizmetlerimiz

GlassHouse Vulnerability Management as a Service hizmetimizle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz? Formu doldurun, sizinle iletişime geçelim.

GlassHouse Vulnerability Management as a Service hizmetimizle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Hemen Görüşelim
Bilgi Merkezi İçerikleri

Blog Yazıları

Bu site; deneyiminize yardımcı olmak, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi kullanımınızı analiz etmek, tanıtım ve pazarlama çalışmalarımıza yardımcı olmak ve üçüncü taraflardan içerik sağlamak için çerezleri ve diğer izleme teknolojilerini kullanır. Daha fazlasını öğrenmek için: Gizlilik Politikamız | Çerez Politikamız