Sitemizi kullanabilmeniz için tarayıcınızda javascriptlerin çalışmasına izin vermelisiniz.

Firewall as a Service

Yeni Nesil Bulut ve BT Altyapıları için Yeni Nesil Yönetilen Firewall Hizmeti

GlassHouse Firewall as a Service (FWaaS) (Yönetilen Firewall Hizmeti) altyapı ihtiyaçlarınıza uygun şekilde fiziksel ya da yazılım tabanlı olarak Layer 7 ve Next Generation Firewall (NGFW) yeteneklerine sahip firewall çözümlerinden faydalanabileceğiniz etkili bir güvenlik hizmetidir.

Aylık ücretlendirme modeli ile faydalanabileceğiniz GlassHouse Firewall as a Service’nin yönetimi ve operasyonu 7/24 kesintisiz şekilde 70’i aşkın mühendisten oluşan GlassHouse teknik danışman ekibi tarafından gerçekleştirilir.

GlassHouse Firewall as a Service (FWaaS) bulut müşterilerimizin maruz kalabileceği zararlı network trafiğini etkili şekilde süzebilmek için uygulama farkındalığı ve kontrolü, izinsiz giriş önleme, URL filtreleme, DNS güvenliği ve bulut tabanlı tehdit istihbaratı gibi ek avantajlar içerir.

BT altyapıları uzaktan çalışma, mobil teknolojiler ve konteyner altyapılarının kullanımı gibi nedenlerle git gide daha karmaşık ve dağınık bir yapıya eviriliyor. Özellikle sürekli çoğalan ve dinamik olarak değişen yeni uç noktaların gerektirdiği proaktif güvenlik yaklaşımlarına uygun şekilde Firewall katmanındaki politika/kural yönetimi ihtiyacını karşılamak önemli hale geliyor. GlassHouse FWaaS ile tüm bu ihtiyaçlarınızı adresleyebilirsiniz.

GlassHouse FWaaS, IPSec ve SSL şifreleme protokolleri ile saldırı yüzeyini küçültür, uç noktalar ve ağ kaynakları arasında güvenli bağlantı ve çok yönlü koruma sağlar. GlassHouse’un gelişmiş servisi mobil ve masaüstü cihaz (iOS, Android, PC, Mac) bağlantılarında iki faktörlü kimlik doğrulama gibi çağdaş güvenlik özelliklerine imkân verir.

Neden GlassHouse Firewall as a Service?

  • GlassHouse Cloud çözümleri BT takımının yoğunluğunu azaltarak BT organizasyonunun BT altyapısı yerine, şirketin ana faaliyet alanını desteklemeye odaklanmasına yardımcı olur. Aynı zamanda GlassHouse Cloud servisleri CAPEX bütçenizi BT altyapısı satın almak yerine, ana faaliyet alanınıza yatırım yapmak için kullanmanızı sağlar.
  • GlassHouse Firewall as a Service, kurumlara gelişmiş ağ güvenliği için uygun maliyetli, ölçeklenebilir, verimli bir çözüm sağlar; tüm GlassHouse Cloud hizmetleri ile kolay, hızlı ve tam entegrasyon sunar.
  • GlassHouse'un bulut platformuna geçtikten sonra fikirlerinizi gerçeğe dönüştürmek için günlerce ve hatta haftalarca yeni donanım temini ve kurulumunu beklemenize gerek kalmaz. Firewall parkımız her zaman sizin uygulamalarınıza ve kullanımınıza hazır.
  • GlassHouse BT altyapılarını yoğun olarak kullanan ‘enterprise' yapıları desteklemeye odaklanmış bir organizasyondur. İş yüklerinizi bizim platformumuza koyduktan sonra yazılım veya donanım güncellemeleri, bakımları ve tamiri ile uğraşmaktan kurtulacaksınız. GlassHouse'un tecrübeli ekibi BT altyapınıza işletmenize layık bir şekilde bakarken, siz ana faaliyet alanınıza odaklanabileceksiniz.

Security as a Service Hizmetlerimiz

GlassHouse Firewall as a Service hizmetimizle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz? Formu doldurun, sizinle iletişime geçelim.

GlassHouse Firewall as a Service hizmetimizle ilgili daha fazla bilgi almak ister misiniz?
Hemen Görüşelim
Bilgi Merkezi İçerikleri

Blog Yazıları

Bu site; deneyiminize yardımcı olmak, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi kullanımınızı analiz etmek, tanıtım ve pazarlama çalışmalarımıza yardımcı olmak ve üçüncü taraflardan içerik sağlamak için çerezleri ve diğer izleme teknolojilerini kullanır. Daha fazlasını öğrenmek için: Gizlilik Politikamız | Çerez Politikamız