Sitemizi kullanabilmeniz için tarayıcınızda javascriptlerin çalışmasına izin vermelisiniz.

IDC CIO Summit 2021

IDC CIO Summit 2021

Yönetilen bulut ve BT hizmetleri, BT ekiplerinin sırtından büyük bir operasyonel yükü almakla kalmıyor aynı zamanda işletmelerin çok daha katma değerli projelere odaklanabilmesinin önünü açıyor. Öyle ki, küresel pandemi ile birlikte daha da artan BT iş yükleri ile yönetilen bulut ve BT hizmetleri artık pek çok CIO’nun planlamasında önemli bir gündem haline geliyor.

Yönetilen bulut hizmetlerinin işletmenize katacağı çeviklik ve avantajları dinlemek için 8 Nisan Perşembe günü gerçekleşen IDC CIO Summit 2021 etkinliğinde saat 13.50’de Ülke Müdürümüz Özer Erdoğan’ın "How to Transform Your IT with Managed Cloud?" başlıklı sunumunu, saat 14.20’de ise Bulut İş Birimi Direktörümüz İsmet Biter’in panelist olarak katıldığı "Multiplied Innovation: Building Your Enterprise's Cloud Your Way" başlıklı oturumun webinar kayıtlarını izleyebilirsiniz.
 
 


GlassHouse çözümleri ile ilgili sorularınızı bilgi@glasshouse.com.tr adresine e-posta atabilir, detaylı bilgi almak için +90 (850) 885 0175 no’lu Ücretsiz Danışma Hattımızı arayabilirsiniz.

 

Gelecek webinarlarımızla ilgili sizi bilgilendirmemizi ister misiniz?

Bilgi Merkezi İçerikleri

Blog Yazıları