Sitemizi kullanabilmeniz için tarayıcınızda javascriptlerin çalışmasına izin vermelisiniz.

GlassHouse Müşteri Deneyim Günü

GlassHouse Müşteri Deneyim Günü

"Başarının Altyapısı" olmaya giden yol, mükemmel bir müşteri deneyimi ile başlar. Bu sene ilkini düzenlediğimiz "GlassHouse Müşteri Deneyim Günü"nde, odağımıza "sizleri" aldık.

CEO'muz Alp Bağrıaçık'ın açılış konuşmasını yaptığı ve özel konuğumuz Prof. Dr. Özgür Demirtaş'ın eşsiz keynote sunumu ile başladığımız etkinlikte, sektöre değer katan en başarılı bilgi teknolojileri altyapı dönüşüm projeleri ödüllerini aldı. Düzenlenen dört farklı panelde, Türkiye'nin en değerli şirketlerinin bilgi teknolojileri ve dijital dönüşüm yöneticileri teknoloji vizyonlarını ve deneyimlerini katılımcılara aktardı.  
 

GlassHouse çözümleri ile ilgili sorularınızı bilgi@glasshouse.com.tr adresine e-posta atabilir, detaylı bilgi almak için +90 (850) 885 0175 no’lu Ücretsiz Danışma Hattımızı arayabilirsiniz.

Gelecek etkinliklerimizle ilgili sizi bilgilendirmemizi ister misiniz?

Bilgi Merkezi İçerikleri

Blog Yazıları

Bu site; deneyiminize yardımcı olmak, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi kullanımınızı analiz etmek, tanıtım ve pazarlama çalışmalarımıza yardımcı olmak ve üçüncü taraflardan içerik sağlamak için çerezleri ve diğer izleme teknolojilerini kullanır. Daha fazlasını öğrenmek için: Gizlilik Politikamız | Çerez Politikamız