Sitemizi kullanabilmeniz için tarayıcınızda javascriptlerin çalışmasına izin vermelisiniz.

Proaktivite'nin yeni adı: Monitoring as a Service hizmetleri

Proaktivite’nin yeni adı: Monitoring as a Service hizmetleri

İşletmelerin bilişim altyapılarını 7/24 izleyip, sorunlara anında müdahale edecek şekilde proaktif ve çevik bir operasyon süreci kurması, önemli bir yatırım, efor ve insan kaynağı gerektiriyor. Bu sürecin sorunsuz işletilebilmesi ise iyi bir optimizasyona ve sağlam bir operasyonel disipline ihtiyaç duyuyor. Kritik bilişim altyapılarının gerektiği gibi izlenememesi durumunda ise servis kesintileri ve son kullanıcıya yansıyan problemler kaçınılmaz hale geliyor.

GlassHouse Bulut İş Birimi Yöneticisi Gürsoy Yazaroğlu ve ÇözümPark’tan Hakan Uzuner, donanım ve uygulama izleme yetkinliklerini tek noktada birleştiren Monitoring as a Service teknolojileri üzerine konuştu.

Kendi yönetiminizdeki altyapınız, özel bulut ve genel bulut ortamlarındaki kritik iş yüklerinizi 7/24/365 kolaylıkla nasıl izleyebileceğinizin tekniklerini dinlemek ve bu alandaki yeni teknolojileri keşfetmek için webinar kaydımızı izleyebilirsiniz.
 

GlassHouse çözümleri ile ilgili sorularınızı bilgi@glasshouse.com.tr adresine e-posta atabilir, detaylı bilgi almak için +90 (850) 885 0175 no’lu Ücretsiz Danışma Hattımızı arayabilirsiniz.

 

Gelecek webinarlarımızla ilgili sizi bilgilendirmemizi ister misiniz?

Bilgi Merkezi İçerikleri

Blog Yazıları

Bu site; deneyiminize yardımcı olmak, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi kullanımınızı analiz etmek, tanıtım ve pazarlama çalışmalarımıza yardımcı olmak ve üçüncü taraflardan içerik sağlamak için çerezleri ve diğer izleme teknolojilerini kullanır. Daha fazlasını öğrenmek için: Gizlilik Politikamız